Úvod Horská turistika Kitzbühel: Další aktivity

Kitzbühel: Další aktivity

Kitzbühel nabízí mnohé možnosti pro trávení volného času i mimo lyžařskou sezónu. Pojďme si přiblížit další možnosti trávení času v Kitzbühelu.

GC Schwarzsee Kitzbühel

Pokud hrajete golf, neměli byste si nechat ujít známé golfové hřiště GC Schwarzsee Kitzbühel. Najdete ho cca 5 km od Kitzbühelu. Jde o 18-ti jamkové golfové hřiště vhodné pro začátečníka i pro pokročilé. Prvních devět jamek si zahrajete na rovinatém terénu a zbylé jamky se hrají v lehce kopcovitém terénu. Na hřiště jsou pěkné ferveje. Zkusíte si také vodní překážky a celou dobu se může kochat krásnými výhledy na Alpy.

Součástí hřiště je restaurace, klubovna, golfová škola a můžete si tu půjčit veškeré vybavení. Je tu i možnost ubytování. V roce 2003 tu proběhl Golf Eurpoean Challenge Tour.

V okolí se nachází ještě další tři golfová hřiště. Jsou jimi GC Eichenheim, GC Kitzbühel Kaps a Golf-und Landclub Rasmushof. Dohromady mají hřiště 54 různých jamek, které uspokojí každého golfistu 

Nordicková chůze

V poslední době je v Kitzbühelu velmi oblíbeným způsobem aktivního trávení volného času nordická chůze. Oblíbené je poměrně nové centrum nordické chůze, které bylo otevřeno ve Vitalarena Kirchberg. Běžecké tratě jsou uzpůsobené mladým i starším lidem. Můžete tu poznávat krásy okolí na 82 km značených tratí mající tři stupně obtížnosti. 

Z dalších sportů se můžete v Kitzbühelu a jeho okolí věnovat tenisu, squashi, jízdě na koni, minigolfu a rybaření.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Kitzbühel.cz
Kontakty